SHITËN BANESAT NË FUSHË KOSOVË

Shitet nga: ishqipe agency Sot 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 112 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
ll Banesa në shitje afër Super Marketit '' Viva Fresh Store''
Posedojne 50m² te cilat ndërtohen në Nëntor-Dhjetorë 2016, gjënden në katin nr: 5 dhe 7.
Përbehen nga kjo rënditje:
I Dhomë Gjumi,l Sallon me Kuzhinë,I Banjo dhe Balkon. Qmimi është 24.000€ i Negociushëm.

Banes ne Shitje afër Komunes cila është e Mobiluar. Gjëndet në katin nr: 3
Posedon 50m2 e cila kategorizohët me ketë rënditje:
l Dhomë Gjumi
l Sallon me Kuzhinë
l Balkon
Dhe Një Banjo.
Qmimi është 25.000€ i pa negociushëm

Banesë në Shitje 70m2 në katin nr: 4 Objekti është në perfundim të Ndërtimit
Kategorizohët me ketë rënditje:
I Dhomë Gjumi
l Dhomë e Vogël për Femijë
I Sallon me Kuzhin
I Banjo
Dhe një Balkon.
Qmimi është 30mijë Euro i (Negociushëm)

Numrat Kontaktues:
044 199 309
049 705 464 ( Viber )
Email:ishqipe.agency@hotmail.com
Për Ofertat e tjera të cilat i posedojm mundë ti shikoni në Linkin "Merrjep"
Dhe në Facebook:Agjensioni për Patundshmëri iShqipe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim