Shes Banese prej 92m2 ne Fushe Kosove kati 4

Shitet nga: Burim 03 Dhj 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen me 92m2 ne katin e 4 te mobileri Hajdini e cila ka pamje nga lindja dhe ka dy dhoma gjumi per info shtes mund te me kontaktoni ne +38649231894 viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim