Shiten 10 banesa Fushe Kosove(Kodi:174)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: jeti Sot 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Komuna: Fushë Kosovë
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje mbi 10 banesa ne rrugen Prishtine-Fushe Kosove. Banesat gjenden ne nje objekt ndertimi. Banesat jane te reja dhe ploteson te gjitha kushtet elementare, duke filluar nga ashensori e deri ne detajet e fundit per nje jete sa me te sigurte dhe komode. Kompleksi banesore ka parking.
Ne kete objekt ka dimensione te ndryshme te banesave:
Me siperfaqe 91m2
Me siperfaqe 105m2
Me siperfaqe 102m2
Me siperfaqe 75m2
Me siperfaqe 96.50m2
Me siperfaqe 62m2
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim