Shiten Banesat ne Fushe Kosove (Kodi 211)

Shitet nga: jeti Sot 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Agjensioni jeti shpk ka ne shitje banesen ne Fushe Kosove te resturan Ariu banesa ka siperfaqe prej 74m2 banesa eshte ne kati e 3.

Banesa ka kete renditje:
1-Sallon me Kuzhine
1-Dhome Gjumi
1-Banjo
1-Teras
1-Shpajze

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim