Shiten Banesat ne Fushe Kosove (Kodi 214)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: jeti Sot 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Fushë Kosovë
Agjensioni jeti shpk ka ne shitje banesen ne Fushe Kosove banesa ka siperfaqe prej 105m2 eshte ne kati e 8 dhe afre albit

Banesa ka kete renditje:

1-Sallon me Kuzhine
3-Dhome Gjumi
1-Banjo
1.wc
1-Spajz

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim