U SHIT FLM SHUME

Shitet nga: ardi 02 Nën 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 000 EUR   40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr.Lidhja e Prizrenit
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen 85m2 ne fush kosov banesa eshte ndertim i ri eshte e ndertume qe 4 vite dhe shitet e mobilume banesa eshte ne katin e 7 dhe ka liftin si dhe uje te pijshem nga batllava dhe ka uje 24 ore edhe rryme banesa ka kete renditje sallon me kuzhine banjo koridor 2 dhoma te gjumit dhe ballkon banesa gjendet te qerdhja e shtetit me saktsisht te furra europa numri kontaktus 044 277 875
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim