SHTEPIA ME 16 ARI TRUALL NE FUSHKOSOVE^

Shitet nga: Dugi 10 Nën 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Fushkosove-te mobileria Besi
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet shtepia me truall ne fushkosove. Ne rrugen Prishtine-Fushkosove, para se me mbrri tek rrethi, shtepia me truall gjindet tek mobileria "Besi". tek mobileria duhet me hy ne mahalle, mandej rruga e pare majtas. Larg rruges kryesore eshte diku 120 metra.
Shtepia ka 16 ari truall.
Shtepia e ka rrymen, ujin, kanalizimin dhe bunarin.
Sa ju perket letrave gjithcka eshte ne rregull me dokumentacion, pronari eshte shqiptar.
Bleresi menjehere mund ta qes ne emrin e tij.
Shtepia ka nevoje me u renovu, ose bleresi mund edhe ta rrenoje, sipas deshires se tij.

Cmimi eshte nga 11 mije euro per ari. Shtepia llogaritet ne cmim, dhe me komplet truall vjen 185 mije euro. Cmimi normalisht mund te diskutohet dicka.
Presim bleres seioz. Pronari i kerkon parat menjehere, nuk ka mundesi me pritje. Jane te mireseardhura edhe ndrrimet me lokale

Që t'i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:
045 519 555 (Viber)

e-mail: search-agency@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim