Shitet shtepia ne Fushe Kosove (Kodi:125)

Shitet nga: jeti 06 Dhj 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR   82 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 270 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Fushë Kosovë
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje shtepine ne Fushe Kosove afer stacionit te trenit. Ne kete hapesire te shtepise ka 3.5 ari ku e gjithe siperfaqja e shtepise eshte 270m2.
Shtepia eshte 3 kateshe ku secili kat ka hymjen e vet.
Shtepia ka kete renditje:
1.Sallon dhe kuzhine;
2.Gjashte dhoma gjumi;
3.Tre banjo;
4.Dy ballkona.
Duke mos harruar te cekim qe shtepia eshte e pamobiluar.
Qmimi i fundit 50.000 euro
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim