Shtepia ne Fushe Kosovo (Kodi 277)

Shitet nga: jeti 06 Dhj 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Fushë Kosovë
Shtepia ne shitje gjendet ne Fushe Kosovo, rruges per Uglar , shtepija i ka 17 ari me gjithe shpie. Shtepia esht 1kat, ka nje sallon nje kuzhin, dy dhoma gjumi, nje banjo,nje shpajz.
Shtepi ka internet ujesjells
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim