Shtepin ne graqanic jap me qira vjen dhe me lir

Shitet nga: Rilind Krasniqi 01 Pri 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj shtepin me qira ose shes shtepia osht e mobiluar ka te gjitha vjen dhe me lor f
sallon
kuzhine
3dhoma gjumi
banjo
koridor
terasa

Jap dhe per afat te shkurt sa te ju konvenon me nejtur ose 1jav nje miaj sa tju konvemo

viber 045 606 661

Viber: +386 045606661
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim