7 ARI TRUALL NE FUSHE KOSOV NE LAGJEN BRESJE

Shitet nga: afrim Dje 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR   3 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
SHES 7 ARI TRUALL NE FUSHE KOSOV NE LAGJEN BRESJE. TRULLI KA DOKUMENTACION NE RREGULL .TRUALLI KA RRUG PO ENDE E PA SHTRUAR ,GJENDET NE PERIFERI PERTEJ AUTOSTRADES IBRAHIM RUGOVA , LAGJE NE FORMIM E SIPER .QMIMI PER ARI 2200 € .Info: Tel .049660771 vib.+38649660771 KY QMIM VLEN DERI NE FUND TE DHJETORIT DHE ESHTE I PA DISKUTUSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim