25 ARI TRUELL NDERTIMI I LEJUAR P+2

Shitet nga: SEZAI 10 Qer 07:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
☻SHITEN 25 ARI TRUELL NE UGLAR KK GRAQANICA AFER FUSHE KOSOVES
☻ TRUELLI KA INFRASTRUKTUREN E PLOTË DHE NJI SHTEPI TE DOBET
☻TRUELLI ESHTE LARG "PETROLL COMPANIS" NE FUSHE KOSOVE 250m. DHE ESHTE BUZË ASFALLTIT AFER 70m
☻VENDI KA FORMË KATRORI
QMIMI:12.500 euro per ARI
☻TEL: 044/ 313 205
☻049/ 629 945
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim