Shiten Banesat ne Fushe Kosove (Kodi 212)

Shitet nga: jeti Dje 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Agjensioni jeti shpk ka ne shitje banesen ne Fushe Kosove te resturan Ariu banesa ka siperfaqe prej 47m2,63m2,92m2.1.Banesa47m2 ne katin e 6 ka kete renditje:
Sallon me Kuzhine
Dhome Gjumi
Banjo
Teras

2.Banesa 63m2 ne katin e 2 ka kete renditje
Sallon me Kuzhine
2.Dhome Gjumi
Banjo
Teras

3.Banesa 92m2 ne katin e 2 ka kete renditje
Sallon me Kuzhine
2.Dhome Gjumi
Banjo
Teras

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim