Objekti ipet me qera

Shitet nga: Urim 01 Pri 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Depo
Leshohet objekti me qara.objekti posedon 700 m2
,2 zyre nje salle mledhjesh nje banjo dhe siperfaqe tjera.36 ari tok siperfaqe e jashtme.eshte me trafo ne vete korent 3 fazor monofaz dhe uj ne shtypje te mire.eshte i pershtatsh per gjdo biznes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim