Dyqani në Gjakovë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: 1T Group Sot 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqani pranë Stacionit Policor në Gjakovë, ngjitur me qebaptoren Saranda Grill. Përkthim i menjëhershëm.

Ju mirëpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim