LOKALI NË QARSHI TË VJETËR

Shitet nga: Murat Lleshi 16 Jan 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika

Lokali gjendet pran Xhamis së Hadumit Gjakovë.Ka 34m2.Me Dokumentacion te rregullt.
Lokali është dy katësh dhe funksional per pun. Rrym,uje etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim