SHITET LOKALI 43.000€ NË QARSHI TË VJETER

Shitet nga: 13 Nën 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika

Lokali gjendet pran Xhamis së Hadumit Gjakovë.Ka 34m2.Me Dokumentacion te rregullt.
Lokali është dy katësh dhe funksional per pun. Rrym,uje etj..
Eshte e leshuar me qera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim