Shitet Dyqani-Lokali

Shitet nga: 13 Krr 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Dyqani 2kat 60 metra ne Qarshin e Vjeter te Xhamia e Hadumit,lokali eshte teper i pershtashem per cfardo lamie. Qmimi i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim