Shitet Lokali ne Gjakove ne Qarshi te Vogel

Shitet nga: faruki Dje 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali i cili gjindet ne Qarshi te Vogel lokali eshte 47m2 lokal dhe47 m2 podrum, per me shum info mund te kontaktoni edhe ne tel 049 129 127ose ne Viber +386 49 129 127 Qmimi i padiskutushem lokali nuk eshte hipotek perkthimi i menjehershem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim