Objekti 3500 m2 ne Gjakove

Shitet nga: faruki Dje 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Të tjera
Shitet objekti afarist 3500 m/2, në magjistralen Gjakovë-Prizren (Zona Industriale). në cep të rrugës,para autosallonit AMSTERDAM. 25 ari Toke

1. Objekti në fjalë është i dedikuar për Industri podrumi 1300 m Qe ka hyrje te veqante.
2. Pastaj kati i perdhes 1300 m/2 të dy këto nivele .janë të punuara me standarde europiane, lartesia e pllakes është 4.30m.
3. Kati 1 eshte 900m2.
Mund të ushtrohen 2 veprimtari, pasi podrumi ka hyrje të veçant me 6m rrugë si dhe parking mbrapa objektit.
Para objektit prap ka parking si dhe është ne rrugen kryesore te magjistrales Gjakovë - Prizeren zona industriale, dhe kati i parë dhe i dytë mund të ketë veprimtari tjetër nga ai i podrumit.
Objekti posedon leje të ndërtimit ka përparesi se rryma është kategorinë A plus. Njëherit i ploteson të gjitha normat për çfarëdo lloj veprimtarie prodhuese, sherbyese apo tregtare. Per kontak mund te telefononi ne nr mob 049 129-127 ose Viber +386 49 129-127
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim