Derrka (thi te vegjel)

Shitet nga: Gjetaj 11 Shk 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
kemi derrka per shitje derrkat jan rrac e urt rac madhore dhe shum e shnosh. kush asht interesuar net thirr ne ket numer. 044118018 ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim