MIMAKI JV3 160SP

Shitet nga: Faton 17 Tet 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet Ploteri MIMAKI JV3-160SP, Sistemi i shtypit ECO-Solvent. Makina eshte nga Gjermania dhe shume pake I perdorur. Makines i mungoin Kokat e shtypi!
Makina ka edhe mbeledhsin e letres dhe terje me te shpejt te letres pas shtypit!

Mund te lejmeroheni ne ket numer telefonit 044 928917
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim