Meshalic

Shitet nga: Arbër 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes meshalicën.Punon në rregull.
Çmimi i volitshëm
Viber: +37744959933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim