parukeri Shiten komplet paisjet dhe inventari

Shitet nga: Urim 22 Krr 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
2 karrige mark italiane per grim,1 lavaman mark italiane,3 pasqyre,nje shank dhe dy kariga te shankit komodper pishkir,komod per grim dhe siq duken ne foto shum sende tjera.nr per kontakti viber +38649219680
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim