Furr elektrike

Shitet nga: Xxxx 16 Jan 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR   1 350 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ofertë
Shitet furra elektrike e pershtatshme per pjekjen
E bukes ,dhe te gjitha llojet e pjekurinave
Furra i ka keto dimenzione : lartesia 65 cm,gjersia 45 cm dhe thellsia 70 cm

Furra eshte ne gjendje shum te mir
kapaciteti 10 tepsia me dimenzione 40x60
tepsiat e kna raftin e vet i cili është lëvizes
për tërheqjen e komplet tepsiave ,furra është prodhim gjerman ka 13 kw
Për info shtes ju lutem kontaktoni ne tel

049 246 393
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim