Inventar për furr

Shitet nga: Zyberi 01 Mar 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
2 Tavolina me ka 4 karrika, raft - stallazh , vitrin per kifle - pjekurina. Bejme ndrrim me ndonje vetur , gjithashtu shiten edhe veq e veq.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim