Friz

Shitet nga: Dini 25 Jan 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
shesim friz bazen me ngrimje thell frizi osht gjatsia 2.40m dhe gjansia 90c frizi osht defekt ne motorr per gjdo informat tel 049189064
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim