Firma KOPSHTI Bejm rregullimin e oborreve

Shitet nga: Mifail Kastrati 04 Mar 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bejm rregullimin eoborreve ne menyren me profesionale te mundshme ,ne sjellim provojen gjermane ne kosov deutsche erfarung .
Per me shum kontaktoni ne nr :044254613
VIBER-049-623-383
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim