Programe kontabiliteti

Shitet nga: Blendi 30 Dhj 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Kontabiliste/Financiare/Juridike
I-SOFT
Programi i kontabitetit.
I lehte dhe i thjeshte ne perdorim.
Modulet: Material ndertimor, prodhues, Depo, Pagat, POS supermarkete-Arkat, Restaurant, Butik, Porosite me touchscreen ne Restaurante si dhe nga pajisja mobile, Hoteleri, Moduli OrariX-programi per hyrje - daljen e punetoreve.
E veqanta e programit eshte adaptimi i programit ne cdo kerkese qe keni nevoje si klient per ndryshime si dhe adoptimi tek ju.
Programi ka 3 nivele te instalimit: express, standard dhe professional varet nga kerkesa e juaj.
Per informata mund te kontaktoni ne numrin 045401699.
Viber: +37745401699,
Email: blendigjoshi@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim