AGJENSIONI OFERTA JU NDERMJETSOJM NE SHITJE

Shitet nga: @@@@@ 22 Qer 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Të tjera
PER SHTEPIJA BANESA TRROJE DHE QERA TE BANESAVE OSR SHTEPIJAVE tel944804640
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim