Energji Solare

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: luxsoltec kosova sh.p.k 13 Shk 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
Shiten paisje te sistemit te energjise solare SHS1 per shtepi nga prodhimet Gjermane me kapacitete prej 1.8 kW te sistemit off-grid me cmim prej 2300 €.
Permban nje panel solar, inverter, dy bateri dhe montimi. Furnizon ateher kur nuk ka energji elektrike dritat ne shtepi, INT, TV, receiver, frigorifere dhe paisje tjera elektronike me shpenzime te vogla.

Poashtu Camping1 jane paisje vetem me 4 drita dhe USB mbushje per telefon cellular me cmim prej 250 €.
Kjo paisje sherben per ndricim naten apostafat per kamping, stan, piknik etj. e cila eshte e pavarur nga energjia elektrike dmth mjafton te mbushet diten nga paneli dhe te kesh ndricim naten.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim