Shitet malli butikut me marrveshje komplet ,urgje.

Shitet nga: 07 Shk 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Arsyea e shitjes mbyllja e lokalit, qmimi arsyeshem ,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim