Trenerka komplet

Shitet nga: Agim 13 Shk 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
She's trenerka komplet per moshe
8-20 vjeqar per meshkuj e vajza
5 lloje nxhyrash mall austriaki
Veq krejt nuk I daj
QmimI spas maraveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim