10 kompjuter H.P

Shitet nga: 10 kompjuter H.P dhe 3 Laptop 30 Pri 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shiten 10 shtepiza kompjuteri H.P Pentium 4 shum lir dhe shiten 10 tavolina per kompjuter per internet kaffe , ose video lojta , tel ose viber 044129189 qmimi 10 euro per shtepiza dhe 10 euro per tavolina .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim