4 kompjute pentium 4 dhe 10 tavolina, kompjuterit

Shitet nga: 10 kompjuter H.P dhe 3 Laptop 05 Sht 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shiten 10 tavolina per kompjutera per internet kafe
dhe 4 kompjuter pentium 4 tel, se viber 044129189 qmimi me marrevesht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim