DY MONITORA SHUMË TË MRË DHE TË LIRË

Shitet nga: Monotora 01 Pri 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes dy monitora në gjendje të shkelqueshme:
1. Samsung 19 inq ngjyrë e zezë
2. Nec 21 inq ngjyrë e bardhë
Çmimi sipas marrëveshjes.

SHITEN EDHE VEÇ

Bëjmë edhe ndërrim.

I njeti numë është edhe VIBER

+377 44 246 501
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim