tavolina per kompjutera per internet kafe

Shitet nga: 10 kompjuter H.P dhe 3 Laptop 02 Jan 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shiten 10 tavolina per kompjutera per internet kaffe etj ,qmimi 10 .eu copa jan te perdorne , inf ne tel, ose viber 044129189
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim