Laptop hp 2000

Shitet nga: Ronald 02 Krr 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
hp 2000 i ardhur nga Amerika shum pak i perdorun
rreth 5 muaj ne qendje perfekte
i porositur Special Harddiskin dhe procesorin
arsya qe e heki esht qe skam kujt me ja lan
Windows 8 oregjinal
Wifi
webcam
Procesori AMD A6-5200 APU with Radeon tm HD grafic 2000 Mhz 4 core(S) 4 Logical procesor(s)
Harddisk Flash Jo Drive 500gb
____________________________
ka qen me performanca me te vogla procesorin e ka pas i3 edhe 260 Gb harddiskin dhe vlera ka qen rreth 390$ pa qant
un e kam porosit special. mundeni me mar me qant
________________________
pres blersa serioz veq ata qe ja dijn Vleren Qmimi 250 Euro
https://www.facebook.com/rspaqi mund te dergoni mesazh.
Pako Hej 049 260 471
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim