Llaptopa nga Zvicra

Shitet nga: Kelmend 05 Sht 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes llaptopat te sapo ardhur nga Zvicrra te gjith jan te formatizuar kemi edhe te modelit i3 dhe i5 dhe janë gjendje shumë te mir batarin e mbajn me shum se 2 or + 2 tableta qmimet e volitshme

Viber: +37744140606
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim