Lojra te Ndryshme

Shitet nga: Video Lojra 09 Mar 00:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shiten Lojrat :

Te gjitha lojrat jane ne gjendje pune dhe pa asnje te mete dhe te mirembajtura rregullisht

- Basketball per dy persona njekohesisht 2200 €

- Video loja me Motorr per 2 person, mund te luajne 2 persona njekohesisht. Cmimi 2100 €

- Video loja me kerre Sega Touring Cars,per 2 persona njekohesisht. Cmimi 1550 €

- Loja me alltija me cmimi 550 €

- Loja Namco Dirt Dash, me kerre per nje person cmimi 1000 €

- Loja Aeroplan cmimi 800 €

- loja kulshedra cmimi 700 €

- Kapse - Krani per kukulla me cmim 500 €

Lojrat funksionojne me 0.50 euro ose me vlere tjeter sipas deshires tuaj.

Cmimi i diskutueshem ne baze te sasise

Posedojme edhe lojra tjera qe nuk jane te shfaqura ne foto

Te pershtatshme per kende femijesh, Hotel, play station clube, internet kafe, bilardo club, restaurante, dhe dyqane te ndryshme qe frekuentojne femijet dhe te rriturit

Per me shume informata kontakto ne tel & Viber +377 44 102 633
Tag: Fliper, Bilardo, Raketaqke, Xhuboks, Pikado


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim