PIONEER Muzike per veture ORGJINALE me Pajoqall

Shitet nga: Bledar 10 Gsh 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   150 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shiten 2 Autoperlantet Pioner bashk me Pajoqall me nje qmim shum te Volitshem dhe jan shum pak te perdorur pothuajse te ri.

Pershkrimi:

20cm coaxial 3-way
2x 300w max. 80w Nom + Pajoqalla

Per cilesine ju garantoj mund ta shihni edhe vet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim