Teknik, Zgjerime Muzikore, Dj dhe Live , JBL , etj

Shitet nga: Naser Shala 01 Nën 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
Shiten Paisje Muzikore per Muzik Live dhe Dj, kemi lloje te ndryshme te Boxave , Basbinave, Satelitave etj.
te Reja, marka te ndryshme si JBL, Dynacord , MCM, Thoman, RCF, etj. me qmime te volitshme prej 600 euro copen dhe me marreveshje.

+ Shitet edhe nje Vetur te tipit KOMBI Opel Vivaro 2006 Shum i ruajtur i ardhur prej Zvicerres regjistrimi i par nga une, afat regjistrimi deri me 10.08.2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim