10 Shtepiza kompjuteri pentium 4 dhe tavolina per

Shitet nga: 10 shtepiza kompjuteri pentium 4 01 Maj 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjakovë
shiten afersisht 10 shtepiza kompjuteri, te markes hp, qmimi 10 eu copa dhe shiten , 10 tavolina per pc 10 eu copa, per internet kafe etj, inf, ose wiber, 044129189 inf ne tel, - wiber 044129189
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim