Adapter laptopit origjinal IBM ThinkPad 16V-3.36A

Shitet nga: Leon 14 Gsh 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet adapteri laptopit origjinal IBM ThinkPad 16V-3.36A
Qmimi 10 euro
Kontakti Leoni
mob dhe viber 044133756
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim