Hard disk llap top 40 giga

Shitet nga: Leon 15 Shk 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 EUR   10 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet hard disku per llap top 40 giga.
Qmimi 9 euro.
Kontakti Leoni mob dhe viber 044133756 mundesishte pas ores 17:00 perveq vikendit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim