PLLAKË SPECIALE DHE SHUMË E LIRË

Shitet nga: Pllake speciale per kompjuter 14 Sht 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjakovë
Kjo është pllakë pseciale që bënë për procesora edhe shumë ma cilësorëtë kohës.

Gjersa për momentin ka të vendosur :

PROCESSOR / CHIPSET
CPU Intel Core 2 Duo E6750 / 2.33 GHz
Number of Cores Dual-Core
64-bit Computing Yes
Data Bus Speed 1333 MHz
Chipset Type Intel Q35 Express
Processor Socket LGA775 Socket
CACHE MEMORY
Installed Size L2 cache - 4 MB
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim