Pjes per laptop dhe shtepiz

Shitet nga: Labi 10 Mar 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR   3 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes keto pjes:
Ekran per laptop 15.9" me camer 20€
Ram per laptop deder 2 2GB 10€
Ram per laptop deder 2 1GB 5€
DVD per laptop 10€
DVD DHE DISC per shtepiz 5euro COPA
Tastier per laptop 5€
Kartel grafike per shtepiz 10E
Bateri per laptop 1or e 30 minuta e man rrymen 15€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim