Shes Printer Dhe Skaner

Shitet nga: mergim 26 Shk 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Gjakovë
Printeri po ashtu edhe skaner
Osht ne gjendje te rregullt nuk ka as nje problem osht i rujtun
Emri osht EPSON modeli osht DX4050
per ma shum info
+37745378904 - viber & whtsapp
+38649822155
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim