Shes printerin me ngjyra ''EPSON''

Shitet nga: Emin 21 Maj 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes printerin me ngjyra te firmes '' EPSON'' , printeri ngjyrat i ka te hargjuara . Printeri posedon gjithashtu edhe cd si dhe te gjitha kabllot .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim