Canon 550D

Shitet nga: Canon 19 Jan 00:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Canon 550D me objektiv 18-55mm,adapter dhe qant per me shum info ne numer te tel.

qmimi fiks
https://en.wikipedia.org/wiki/Canon_EOS_550D
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim